اشتغال و تولید و معیشت مردم باید برای ما خط قرمز باشد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰
اشتغال و تولید و معیشت مردم باید برای ما خط قرمز باشد
استاندار همدان با بیان اینکه همیشه باید اقتصاد مقاومتی را در برابر دست و پا زدن ها و تحرکات استکبار زنده نگه داریم، گفت: باید اشتغال و تولید و معیشت مردم برای ما خط قرمز باشد و باید تمام اعتبارات و تسهیلاتی که سهم استان همدان است، جذب شود.

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، محمدناصر نیکبخت در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان همدان با بیان اینکه چندین نوع تسهیلات اشتغال برای ارائه توسط دولت تعریف شده که همه آنها را از بانک ها پیگیری می کنیم، گفت: پیشنهاد می کنم برای پیگیری هر کدام از انواع تسهیلات اشتغال یکی از معاونین دستگاه های اجرایی، مأمور شود.
وی با بیان اینکه باید به اندازه کافی طرح به بانک معرفی کنیم تا بانک بتواند از میان آنها انتخاب کند، گفت: باید دو کار انجام شود به طوری که هم طرح بیشتری توسط دستگاه ها معرفی شود تا بانک ها بتوانند از میان طرح ها انتخاب کنند و هم فرد پیگیر دستگاه معرفی شود.
وی با بیان اینکه هر ۱۰ روز یکبار کارگروه اشتغال استان همدان باید برگزار شود، گفت: مدیران برای جذب تسهیلات اشتغالزایی در استان شبانه روز وقت بگذارند.
نیکبخت با بیان اینکه به نظر بنده تأثیرگذاری تسهیلات روستایی از باقی تسهیلات بیشتر است و روستایی باید شغل داشته باشد تا در روستا بماند، گفت: همدان روستایی ندارد که نتوانیم برای بوم گردی و گردشگری از این تسهیلات استفاده کنیم و میراث فرهنگی، کشاورزی برای مشاغل خانگی باید در ای ...

[ مشاهده متن کامل اشتغال و تولید و معیشت مردم باید برای ما خط قرمز باشد بسیج نیوز ]

آخرین اخبار بسیج نیوز