مشارکت دانشجویان در امور دانشگاه ضروری است

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۱
مشارکت دانشجویان در امور دانشگاه ضروری است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و تبریز تأکید کرد: مشارکت دانشجویان و تشکل های دانشجویی در امور مختلف دانشگاه بسیار ضروری است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از تبریز، عزیز جوانپور صبح امروز در نشست هم اندیشی دبیران، نمایندگان شورای مرکزی تشکل های دانشجویی و مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی،  رویکرد مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی را حمایت از تشکل های دانشجویی و استفاده از ظرفیت دانشجویان دانست.
نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در تشکل های سیاسی استان آذربایجان شرقی نیز در این نشست با تأکید بر ضرورت و اهمیت کار تشکیلاتی و با اشاره به سیره پیامبر اکرم(ص) گفت: یکی از اقدامات حضرت پیامبر(ص) در برپایی جامعه و حکومت اسلامی، ایجاد تشکیلات منظم سازمان یافته در مدینه النبی بود.
احسان شاکری خویی، توجه به الگوها و سیره سیاسی بزرگان دینی در انجام کار تشکیلاتی را ضروری دانست و افزود: به تعبیر حضرت امام خمینی( ره) سعادت و شقاوت انسان و جامعه در گرو عملکرد دانشگاه بوده و در این میان نقش دانشجویان بسیار پررنگ است.
وی در اهمیت مطالعه تاریخ انقلاب و اندیشه بزرگان انقلاب اسلامی به جملاتی از حضرت امام خمینی (ره) در خصوص ضرورت دانشگاه ، دانشجو و تشکل های دانشجویی اشاره کرد و با ارائه گزارشی از تشکل ...

[ مشاهده متن کامل مشارکت دانشجویان در امور دانشگاه ضروری است خبرگزاری آنا ]