آغاز ثبت نام جشنواره پرچم در مدارس قم

دریافت خبر : جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۳
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم گفت: مقدمات برگزاری جشنواره نقاشی و عکس پرچم با همکاری آموزش و پرورش فراهم شده است و ثبت نام دانش آموزان در این جشنواره از هفته آینده شروع می شود.

به گزارش تابناک قم، ابوالقاسم مقیمی در جلسه ستاد سیاست گذاری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در استان قم در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با اشاره به برنامه های سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری قم در دهه فجر اظهار کرد: این سازمان 20 برنامه به این مناسب با همکاری دستگاه های مختلف از جمله آواهای سرو در زمینه سرودهای مدرسه، پرده خوانی انقلاب، ساخت نماهای شهری و جشنواره فیلم کوتاه دارد.
وی ادامه داد: مقدمات برگزاری جشنواره نقاشی و عکس پرچم با همکاری آموزش و پرورش فراهم شده است و ثبت نام دانش آموزان در این جشنواره از هفته آینده شروع می شود، همچنین از 10 روز آینده تبلیغات جشنواره فیلم عمار در قم آغاز خواهد شد.
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم افزود: ایستگاه نشاط در 25 مسجد ایجاد شده و ایجاد این ایستگاه ها موجب فعال تر شدن مساجد شده است، ثبت نام المپیاد محلات قم را با همکاری کانون های مساجد در 70 مسجد شروع کردیم و اجرای این المپیاد از یکم دی ماه آغاز می شود.
مقیمی با اشاره به برنامه های فرهنگی شهر قم در دهه فجر اظهار کرد: برگزاری محفل طنز قمپز با موضوع دستاوردهای ...

[ مشاهده متن کامل آغاز ثبت نام جشنواره پرچم در مدارس قم تابناک ]