اظهارات «ظریف»اجحاف به نظام و موجب تحریک دشمنان برای فشار بیشتر است

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۵:۲
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اظهارات محمدجواد ظریف مبنی بر پولشویی گسترده در ایران گفت: اظهارات او ظلم و اجحاف به نظام جمهوری اسلامی بوده و موجب تحریک دشمنان برای فشار بیشتر است.

سیدقاسم جاسمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به اظهار نظر محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان مبنی بر پولشویی گسترده در ایران گفت: ظریف به دنبال آن است که در دوره دوم ریاست بر صندلی دیپلماسی کشور، کارهایی را با توجه به عدم نتیجه گیری برجام انجام دهد، به همین جهت می کوشد هرطور که شده FATF یا CFT تصویب شود تا زمینه برای ریاست جمهوری طیف اصلاح طلبان در دور بعدی فراهم شود، البته این اقدامات همگی جنبه تبلیغاتی دارد تا واقعیت. 
وی افزود: ظریف می کوشد با اظهاراتش در خصوص FATF و CFT، فشار افکارعمومی را بر عقلای قوم و نهادهای انقلابی مانند شورای نگهبان مضاعف کند. 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: تیم اقتصادی دولت و وزارت مربوطه به هیچ وجه شرایط کشور را درک نکرده و مدیریت لازم را انجام نمی دهند، البته مردم فهمیده اند که بخش عمده دولت و دولتمردان در نوسانات ارز نقش پررنگی داشته و دارند.
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خاطرنشان کرد: اظهارات ظریف مبنی بر پولشویی در ...

[ مشاهده متن کامل اظهارات «ظریف»اجحاف به نظام و موجب تحریک دشمنان برای فشار بیشتر است فارس نیوز ]