قهرمانی فرجی از خراسان رضوی در بخش انفردای و کردستان در بخش تیمی

دریافت خبر : جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸
پنجمین دوره مسابقه دو ماراتن قهرمانی کشور با حضور دونده هایی از سراسر کشور به میزبانی جزیره هرمز برگزار شد و در پایان محمد فرجی از استان خراسان رضوی به عنوان قهرمانی رسید و تیم کردستان نیز در بخش تیمی قهرمان شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، پنجمین دوره مسابقه دو ماراتن قهرمانی کشور (جام هرمز) با حضور دونده هایی از سراسر کشور به میزبانی جزیره هرمز برگزار شد و در پایان محمد فرجی از استان خراسان رضوی با زمان 2:37:45 ساعت به عنوان قهرمانی رسید و تیم کردستان نیز در بخش تیمی قهرمان شد.
پس از فرجی، علی اکبر بذری از استان خراسان شمالی با زمان 2:39:22 ساعت نایب قهرمان شد و سیدطاها غفاری از استان کردستان نیز با رکورد 2:39:58 به مقام سومی رسید.
در بخش تیمی نیز که استان کردستان در جایگاه نخست ایستاد، مرکزی دوم شد و استان فارس نیز به مقام سوم دست یافت.
مراسم اختتامیه و اهدای جوایز با حضور مجید کیهانی رییس فدراسیون دو و میدانی، هاشم صیامی دبیر فدراسیون، حمیدرضا فردین پور نایب رییس فدراسیون، دیگر مسوولان فدراسیون دو و میدانی و مسوولان ورزشی استان هرمزگان برگزار شد.
برابر آیین نامه مصوب برگزاری این دوره از مسابقات جام هرمز به نفر اول این رقابت 200 میلیون ریال، نفر دوم 120 میلیون ریال، نفر سوم 70 میلیون ریال، نفر چهارم چهل میلیون ریال، نفر پنجم 30 میلیون ریال، نفر ششم 20 میلیون ریال و نفرات هفتم تا ...

[ مشاهده متن کامل قهرمانی فرجی از خراسان رضوی در بخش انفردای و کردستان در بخش تیمی برنا نیوز ]