بازی Rainbow Six Siege را این هفته به رایگان تجربه کنید

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳
بازی Rainbow Six Siege را این هفته به رایگان تجربه کنید
بازیکنان می توانند این هفته بازی Rainbow Six Siege را در پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر به رایگان تجربه کنند.

بازی های بزرگی نظیر بازی Red Dead Redemption 2 و بازی Fallout 76 که به تازگی در دسترس بازیکنان قرار گرفته اند، می تواند صدها ساعت لذت را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد. متاسفانه برای انجام این بازی ها ملزم به پرداخت پول خواهید بود. اگر می خواهید بدون پرداخت پول، بازی سرگرم کننده ای را تجربه کنید، باید بگوییم که خوش شانس هستید؛ زیرا در تازه ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Rainbow Six Siege را می توان از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان (۱۵ تا ۱۸ نوامبر) در پلتفرم های پلی استیشن 4 ، ایکس باکس وان و کامپیوتر به رایگان تجربه کرد.
در طول این دوره رایگان بازیکنان به تمام حالت ها، تمام نقشه ها و ۲۰ اپراتور که همراه با بازی منتشر شد، دسترسی خواهند داشت و بر این اساس نمی توان آن را بخش محدودی از بازی دانست. این باید به کاربران اجازه دهد تا در خصوص ادامه بازی پس از اتمام دوره رایگان تصمیم بگیرند.
اگر تصمیم به خرید بازی Rainbow Six Siege داشته باشید، شما می توانید نسخه های متفاوت بازی را از تاریخ ۲۴ آبان تا ۹ آذر (۱۵ تا ۳۰ نوامبر) در پلتفرم های دیجیتالی با تخفیف قابل ملاحظه ای تهیه کنید ...

[ مشاهده متن کامل بازی Rainbow Six Siege را این هفته به رایگان تجربه کنید زومجی ]