دستگیری عامل آتش سوزی در تالاب شادگان

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
رحیم مجدمی با اشاره به حادثه آتش سوزی روز گذشته (28 خردادماه) در تالاب بین المللی شادگان اظهار کرد: این آتش سوزی ظهر روز گذشته در کیلومتر 15 جاده شادگان به دارخوین در نیزارهای محدوده تالاب شادگان رخ داد.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شادگان با اشاره به آتش سوزی روز گذشته در تالاب بین المللی شادگان، از دستگیری عامل این آتش سوزی خبرداد.
به گزارش ایسنا، رحیم مجدمی با اشاره به حادثه آتش سوزی روز گذشته (28 خردادماه) در تالاب بین المللی شادگان اظهار کرد: این آتش سوزی ظهر روز گذشته در کیلومتر 15 جاده شادگان به دارخوین در نیزارهای محدوده تالاب شادگان رخ داد.
وی با اشاره به علت آتش سوزی تصریح کرد: صیادان بومی منطقه روزانه برای سهولت در حرکت با قایق در تالاب شادگان اقدام به آتش زدن نیزارها می کنند. بنابراین احتمال تکرار چنین آتش سوزی هایی در تالاب شادگان وجود دارد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شادگان ادامه داد: آتش در حدود ساعت 18 بعد از ظهر روز گذشته آتش مهار شد و عامل وقوع این آتش سوزی نیز دستگیر شده است.
وی با بیان اینکه نحوه عملیات اطفا در حوادث آتش سوزی در نیزار با جنگل متفاوت است، عنوان کرد: دسترسی به محل آتش سوزی در نیزار سخت است زیرا خودروهای آتش نشانی امکان حضور در مناطق دچار حادثه را ندارند.
مجدمی بیان کرد: خسارت وارد شده به نیزار جزئی بوده و نیزارها نیز پس از حادثه مجددا سریع رشد می ...

[ مشاهده متن کامل دستگیری عامل آتش سوزی در تالاب شادگان فرارو ]

آخرین اخبار عمومی