سردار سلامی: سپاه نخواهد گذاشت مردم ذره ای در سختی قرار بگیرند

تابناک پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۹
فرمانده کل سپاه گفت: هر آنچه در اختیار سپاه است به مردم تعلق دارد. این گونه نیست که فقط سپاه از مردم محافظت کند بلکه امروز مردم هم از سپاه در برابر دشمنان محافظت می کنند.

تابناک / فرمانده کل سپاه با بیان اینکه اراده ملت ایران بزرگ تر از اراده دشمنان است، گفت: سپاه نخواهد گذاشت که مردم ما ذره ای در سختی قرار بگیرند، با امید به خدا دل سختی ها را می شکافیم.
سردار سردار سرلشکر حسین سلامی صبح امروز مراسم افتتاح متمرکز ۲۸۶۰ واحد مسکونی و احداثی و همچنین تعمیر و بازسازی ۳۸ مدرسه در کشور اظهارداشت: از خداوند شاکریم که امروز توفیق حضور در این روستای زیبا را به ما و ادامه خدمت داد. از روحانیون مسئولان و مردم آق قلا نیز قدردانی می کنم.
وی افزود: حقیقت مطلب این است امروز شاهد به ثمر نشستن شکوفه های امید در جامعه هستیم و افتتاح بنا های بازسازی شده در این روز نمادی درخشان از عزم، همت و اراده و نیت خالص و واقعی مردم است که امید و لبخند بر لب مردمان کم برخوردار نشانده است.
فرمانده کل سپاه گفت: واقعیت های تلخ سیل ابتدای امسال با مجاهدت ملت ایران و تحت فرمان دستور و فرماندهی رهبر معظم انقلاب که ظاهری مصیبت بار و دردناک داشت با این عزم و اراده به نعمتی بزرگ تبدیل شد.
وی اظهار کرد: ملت ایران نشان دادند بزرگ تر از تحریم و دشمنان مان هستند. اراده ملت ایران بزرگتر از اراده دشمنان است. مردم ما بزرگتر از سیل هستند و بر آن غلبه کردند مردم ما آموختند در جنگ باید زیباتر زندگی کنند.
سردار سلامی افزود: ما امروز در نبرد اقتصادی با دشمنان هستیم، قرآن ما را به اخوت و برادری دعوت کرده است. ما یک امت و برادر هم هستیم.
سیل تجسم دل انگیزی از وحدت، همدلی و برادری بود. فراتر از خط کشی های مذهبی بود. همه مسلمان و پیرو قرآن هستیم.
سردار سلامی با بیان اینکه سپاه از درون مردم جوشیده است، گفت: برادران سپاهی فرزندان این مردم هستند. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار