قیمت ترسناک موستانگ شلبی GT500 2020!

پول و تجارت پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴

تاریخ: ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
در: فورد
۲ سال پس از اعلام رسمی فورد و ۸ ماه پس از رونمایی نهایی سرانجام پیکربندی آنلاین شلبی GT500 2020 راه اندازی شد و ما می توانیم جزئیات مربوط به قیمت و آپشن های این هیولای آمریکایی را بدانیم؛ و همان گونه که قبلاً گفته شده بود این خودرو می تواند بسیار گران قیمت باشد و وقتی تمامی آپشن ها را انتخاب کنید بهای آن برابر با ۱۰۷۰۸۰ دلار خواهد بود. این قیمت شامل هزینه های تحویل نیز هست اما شاید هضم قیمت ۶ رقمی این موستانگ برای بسیاری از افراد دشوار باشد.
قیمت پایه ی این خودرو به همراه هزینه های تحویل برابر با ۷۳۹۹۵ دلار است اما از اینجاست که می توان آپشن های متنوع را سفارش داد. رنگ نارنجی بدنه با بهای ۴۹۵ دلاری در دسترس بوده و سقف مشکی نیز ۶۹۵ دلار دیگر بر قیمت خودرو می افزاید؛ اما موضوع شوکه کننده نوارهای مسابقه ای روی خودروست که ۱۰ هزار دلار قیمت دارد؛ اما نوارهای وینیلی با بهای ۱۰۰۰ دلاری در دسترس هستند.
دیگر آپشن گران این خودرو پکیج فیبر کربن تراک با بهای ۱۸۵۰۰ دلار است که شامل مواردی همچون بال و اسپلیتر فیبر کربنی، رینگ های ۲۰ اینچی فیبر کربنی، پانل پشت آمپرهای فیبر کربنی، صندلی های ریکارو و لاستیک های چسبان میشلین می باشد. همچنین در اینجا شاهد حذف صندلی عقب هستیم زیرا این یک خودروی مسابقه ای است.
داخل کابین می توان پکیج تکنولوژی ۳ هزار دلاری را سفارش داد که باعث اضافه شدن سیستم صوتی بنگ اند اولوفسن، آینه های گرم شونده، ناوبری با کنترل صوتی یا لمسی و پایش نقاط کور با هشدار ترافیک عقب به خودرو می شود. به نظر می رسد چنین سیستم ایمنی ای باید به صورت استاندارد روی یک موستانگ ۷۴ هزار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار