برای بُرد موشک هایمان از کسی اجازه نمی گیریم

دریافت خبر : پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸
برای بُرد موشک هایمان از کسی اجازه نمی گیریم
معاون اول رئیس جمهور گفت: برای دفاع از ملت خودمان به سمت ساخت موشک رفتیم و از هیچ کس نیز برای تعیین بُرد موشکهایمان اجازه نمی گیریم.

به گزارش جهان نیوز ، اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور در مصاحبه با خبرگزاری «کیودو» ژاپن با تاکید بر اهمیت ایستادگی کشورهای جهان در برابر سیاست های آمریکا، تاکید کرد: آمریکایی ها اصرار دارند سیاست های یکجانبه خودشان را بر همه دولت ها و کمپانی های دنیا اعمال کنند و اصرار دارند که این سیاست ها را با تهدید و تحریم دیگران در سطح بین المللی تثبیت کنند. ما امیدواریم همه دولت ها از جمله دولت ژاپن در مقابل این سیاست ها ایستادگی و از توان خودشان استفاده کنند تا مانع یکجانبه گرایی آمریکا شده و بتوانند استقلال خودشان را در دنیا حفظ کنند.
او با تأکید بر ناتوانی آمریکا در به صفر رساندن فروش نفت ایران، تصریح کرد: ما برای فروش نفت به راه های جدیدی دست پیدا کرده ایم و حتی اگر شرکای اصلی اقتصادی ما خرید نفت را کاهش بدهند، شرکای جدیدی پیدا کردیم و به آنها نفت فروخته ایم و این راه را ادامه خواهیم داد.
متن کامل مصاحبه جهانگیری با خبرگزاری «کیودو» به شرح زیر است:
خبرنگار: سؤال من در مورد مسائل دو جانبه ایران و ژاپن است، جناب آقای جهانگیری همانطور که شما مطلع هستید ایران با ما روابط تاریخی ...

[ مشاهده متن کامل برای بُرد موشک هایمان از کسی اجازه نمی گیریم جهان نیوز ]