رسالت رسانه دینی تبیین سیاست های کلان نظام است

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۸
رسالت رسانه دینی تبیین سیاست های کلان نظام است
اقتصاد ایران: زنجان- نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: رسالت رسانه دینی تعلیم و تربیت و تبیین سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از صداوسیمای مرکز زنجان، حجت الاسلام ابوالقاسم دولابی، گفت: رسالت رسانه دینی، تعلیم و تربیت و تبیین سیاست های کلان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و تبیین بی اعتمادی به نظام سلطه از دیگر وظایف صداوسیما است و واقعیت این است که نباید به اروپا و آمریکا اعتماد کرد.
دولابی با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، اظهار کرد: تبیین و ترویج ارزش ها و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ضروری است. 
در ادامه این جلسه، مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان رسالت و رویکرد دین، اخلاق، امید و آگاهی را مطابق منویات مقام معظم رهبری، در صدر اولویت های تولیدات صداوسیمای مرکز زنجان عنوان کرد. 
 لطیفی با اشاره به اینکه طی سال گذشته ۱۷ درصد تولیدات این مرکز با بیش از ۶۰۰ ساعت برنامه در حوزه معارف بوده اسـت، گفت: در نظر داریم امسال با برنامه ریزی انجام شده میزان تولید این نوع برنامه ها را به ۲۵ درصد برسانیم.
وی اعتماد مردمی را مهمترین سرمایه شبکه استانی اشراق دانست و افزود: استفاده از این ظرفیت در پررنگ کردن مسائل معنوی و معارفی شبکه اشرا ...

[ مشاهده متن کامل رسالت رسانه دینی تبیین سیاست های کلان نظام است اکو نیوز ]

آخرین اخبار اکو نیوز