این داروخانه در ارومیه کارمند ندارد+فیلم

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱:۳۸
مدیر آمار و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی گفت: نخستین داروخانه رباتیک ایران ایمن ترین و کم خطاترین خدمات را در عرصه خدمات دارویی به شهروندان ارائه می کند.

- اخبار استانها -
حبیب الله پیرنژاد در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه با تشریح چگونگی فعالیت نخستین داروخانه رباتیک ایران در ارومیه اظهار داشت: این داروخانه به همت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی راه اندازی شده و هدف از راه اندازی آن این است که بتوان بهترین، ایمن ترین و کم خطاترین خدمات را در عرصه خدمات دارویی برای بیماران ارائه کرد.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی با امضاء تفاهم نامه با شرکت نی آیکون فنلاند، اقدام به خرید این تکنولوژی کرد و توانست این تکنولوژی را در ارومیه پیاده سازی کند و در قالب آن ارتباط بین سیستم و نرم افزار را در کلینیک تازه تأسیس تدبیر برقرار کند.
پیرنژاد گفت: این نخستین تجربه در بخش داروخانه رباتیک در کشور است و در آینده با تجربه ای که در این زمینه به وجود آمده امکان توسعه این تکنولوژی برای کل کشور در بیمارستان ها نیز به وجود می آید.
مدیر آمار و فناوری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی تأکید کرد: نحوه کارکرد داروخانه به این شکل است که در مرحله اول داروها برای ...

[ مشاهده متن کامل این داروخانه در ارومیه کارمند ندارد+فیلم خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم