زنگنه: بنزین سهمیه بندی نمی شود

دریافت خبر : چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۷
زنگنه: بنزین سهمیه بندی نمی شود
زنگنه با انتقاد از وضع جایگاه داری و باتاکید برتحول خدمات در جایگاههای سوخت گفت:هدف از احیای کارت سوخت نظام دادن به توزیع سوخت است و به هیچ وجه بحث سهمیه بندی وافزایش قیمت بنزین مطرح نیست.

به گزارش مشرق به نقل از وزارت نفت، ب یژن زنگنه امروز (چهارشنبه، ۳۰ آبان ماه) در همایش جایگاه داران سوخت در محل سالن همایش های رازی (دانشگاه علوم پزشکی)، اظهار کرد: لازم است جایگاه داران در این زمینه تلاش و همفکری کنند تا افزون بر پیشرفت در زندگی شخصی خود، خدمات با کیفیت تری به مردم ارائه کنند.
وی تاکید کرد: سطح خدماتی که در جایگاه های عرضه سوخت کشور ارائه می شود، با خدماتی که در جایگاه های عرضه سوخت کشورهای منطقه ارائه می شود، بسیار متفاوت است.
وزیر نفت با اشاره به نقش مستقیم دولت برای قیمت گذاری سوخت گفت: قبول دارم که دخالت در قیمت گذاری سوخت به صورت دستوری و دولتی و نیز نبود تفاوت بین دستمزد جایگاه داران بدون توجه به موقعیت جایگاه، کیفیت سوخت و خدمات ارائه شده در جایگاه از مهمترین مشکلات ما در زمنیه توزیع سوخت است، اما با همه این شرایط باید تلاش کنیم تا در جهت کیفی شدن جایگاه ها به ویژه از نظر امنیت، محیط زیست و خدماتی که به مردم می دهیم، تحولی اساسی ایجاد کنیم.زنگنه با اشاره به رفع برخی مشکلات کامیونداران در سال جاری گفت: امیدوارم سازوکاری ایجاد شود تا مشکلات این قش ...

[ مشاهده متن کامل زنگنه: بنزین سهمیه بندی نمی شود مشرق نیوز ]