اخطار به طارمی؛ خطا نکن!

آی اسپورت شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴

آی اسپورت- محمد تقی الجعفری، داور نام آشنایی برای فوتبالدوستان ایرانی است که بارها دیدارهای باشگاهی ایران را در لیگ قهرمانان آسیا قضاوت کرده است. این داور سنگاپوری تاکنون قضاوت دیدارهای استقلال - السد قطر، پرسپولیس - السد قطر را عهده دار بوده و با اخراج روزبه چشمی یکی از داورهایی محسوب می شود که در ذهن فوتبالدوستان ایرانی باقی مانده است.
این داور سنگاپوری که علاقه عجیبی به گرفتن پنالتی دارد، در دیدار ایران و ویتنام البته صحنه ای درون محوطه جریمه دو تیم رخ نداد که باعث تصمیمی از سوی او شود اما با اخطار به مهدی طارمی به عنوان یکی از گزینه های گلزنی ایران اتفاق ویژه بازی را رقم زد. طارمی که با درخشش در دیدار اول ایران برابر یمن و ثبت دو گل یکی از گلزنان برتر این دوره از مسابقات محسوب می شود، در جدال با ویتنام و مقابل مدافعان حریف ناکام ماند و نتوانست به گل های خود بیفزاید. او در یکی از صحنه های این بازی اما با خطای خود باعث شد تا داور سنگاپوری او را با کارت زرد جریمه کند.
مهاجم شماره ۱۷ ایران که یکی از بازیکنان مورداعتماد کارلوس کی روش در خط حمله محسوب می شود باید بیش از این مراقب حرکات خشن خود روی بازیکنان حریف باشد و با کارت های خود طعم محرومیت را نچشد و ایران را با چالش مواجه نکند. مهاجمی که با سرعت و تکنیک خاص خود می تواند هر مدافعی را مجبور به خطا کند. طارمی در ادامه مسابقات نیز امیدوار است بتواند به دو گل خود بیفزاید و شانس خود برای دستیابی به عنوان آقای گلی را افزایش دهد.

سرخط اخبار