۴۱۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۷۱ واحد تولیدی البرز اعطا شد/همچنان مقتدارانه برای حمایت از تولید استان اقدام می کنیم

دریافت خبر : چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹
​نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: اکنون البرز در جذب تسهیلات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید توفیقات بسیار خوبی را کسب کرده و همچنان با جذب ۴۱۸ میلیارد تومان از مجموع اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی ستاد تسهیل و رفع موانع کشور، در جایگاه نخست کشور قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری برنا؛ محمدعلی نجفی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که ظهر چهارشنبه در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد با اشاره به اینکه تولیدکنندگان موفقی اکنون در شرایط بسیار سخت کشور فعالیت می کنند، افزود: برخی از صادرکنندگان، ناگزیر از حساسیتی که بواسطه دسیسه های استکبار بر روی نام ایران است، کالای خود را با نام کشور دیگری صادر می کنند.
*اکنون مانعی جدی سر راه فعالیت شهرک صنفی شیخ آباد وجود ندارد
وی به وضعیت شهرک صنفی شیخ آباد اشاره کرد و ادامه داد: در پی اقدامات صورت گرفته این شهرک پس از سال ها بلاتکلیفی راه اندازی شده و امور آن به سرعت در حال پیشرفت است.
دکترنجفی گفت: اکنون مانعی جدی سر راه راه اندازی و رشد شهرک صنفی شیخ آباد وجود ندارد.
*شهرک صنعتی داشلیجه با ظرفیت 2 هزار اشتغال نباید بلاتکلیف بماند
وی شهرک صنعتی داشلیجه با ظرفیت های بسیار نباید معطل بماند افزود: بر این اساس چنین شهرکی که بستر اشتغال حدود 2 هزار نفر را فراهم می کند باید در اسرع وقت با حل موانع به کار خود ادامه دهد.
* البرز با جذب 418 میلیارد تومان تسهیلات در جایگاه نخست کشور قرار ...

[ مشاهده متن کامل ۴۱۸ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۷۱ واحد تولیدی البرز اعطا شد/همچنان مقتدارانه برای حمایت از تولید استان اقدام می کنیم برنا نیوز ]