با Google Stadia می توانید به صورت رایگان آنلاین بازی کنید

وینفون پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۲

این روزها آنلاین بازی کردن و انجام دادن بخش مولتی پلیر بازی های مختلف درسرها و دنگ و فنگ های خاص خودش را دارد. تهیه کردن عضویت یا در اختیار داشتن اشتراک Gold یا Plus به ترتیب برای کاربران کنسول های خانواده ایکس باکس وان یا پلی استیشن یکی از پیش زمینه های مهم برای انجام دادن این کار در نسل هشتم است. خوشبختانه کنسول استریم کننده ی پیش روی شرکت گوگل به اسم Stadia به هیچ یک از این ها نیازی ندارد (البته اگر تا به حال اطلاعی از این بابت نداشتید).
برای سرویس تازه و نوپایی که به عنوان آغازگر عصر جدید در بازی مبتنی بر سرویس های ابری شناخته می شود، مدل بازاریابی کنسول استریم کننده ی Stadia واقعا جوری بود که لفظ عجیب و غریب واقعا درخور و شایسته توصیف آن است. در معرفی اولیه این سرویس و کنسول منحصر به فرد آن چیزهای زیادی وجود داشت که هنوز هم هیچ شفاف سازی خاصی برایشان انجام نشده است و به نظر می رسد که شرکت گوگل هنوز باید وقت و هزینه بسیار زیادی برای شفاف سازی کردن برخی از چیزها صرف کند. ظاهرا یکی از چیزهایی که آن ها تصمیم گرفته اند هر چه زودتر شفاف سازی کنند این است که Stadia قابلیت انجام دادن بازی های مولتی پلیر و آنلاین را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار خواهد داد.
در آخرین StadiaCast برگزار شده، جان جاستیس (John Justice)، مدیر محصول Stadia و همینطور یکی از سران ارشد شرکت گوگل، می خواست اطمینان حاصل کند که مردم از این حقیقت آگاهی کافی دارند که هیچ دیوار پرداختی خاصی در برابر کابران این کنسول برای استفاده از ویژگی های آنلاین Stadia قرار ندارد چرا که به نظر می رسید وی برای مدت زیادی تحت این فشار قرار داشت که فکر می کرد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار