تربیت علمی تنها دغدغه والدین برای رشد فرزندانشان نباشد

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶
تربیت علمی تنها دغدغه والدین برای رشد فرزندانشان نباشد
یزد ـ مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد گفت: اینکه برخی خانواده ها برای رشد و پیشرفت فرزندان خود تنها دغدغه تربیت علمی آنها را دارند، صحیح نیست.

عباسعلی دانافر در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان تفت با تبریک کسب رتبه برتر یزد برای بیست و پنجمین سال متوالی در کنکور سراسری به دانش آموزان و خانواده های آنها اظهار داشت: این برتری و کسب موفقیت نشان از تلاش و جدیت دانش آموزان و دلسوزی خانواده ها در مسیر تربیت علمی فرزندان آنها است.
وی عنوان کرد: البته تحصیلات بالا و قرار گرفتن در مسیر پیشرفت علمی، موفقیت بزرگی برای هر فرد محسوب می شود اما نگاه خانواده ها و دانش آموزان نباید تنها به مباحث علمی معطوف باشد.
دانافر خاطرنشان کرد: تحصیل و علم آموزی، یک بعد از زندگی هر انسان است و لازم است در کنار پیشرفت های علمی و تحصیلی، سایر ابعاد زندگی نیز مدنظر باشد.
مدیرکل آموزش و پرورش استان یزد تصریح کرد: اینکه برخی خانواده ها برای رشد فرزندان خود تنها دغدغه تربیت علمی آنها را دارند، کافی و صحیح نیست بلکه سایر مهارت ها نیز باید در دانش آموزان تقویت شود.
وی با بیان اینکه هر یک از این دانش آموزان در آینده باید یک زندگی را اداره کنند، افزود: فرزندان ما علاوه بر پیشرفت های تحصیلی باید مهارت های برقراری ارتباط، مهارت های زندگی، مهارت فنی، تربیت ...

[ مشاهده متن کامل تربیت علمی تنها دغدغه والدین برای رشد فرزندانشان نباشد تابناک ]