رئیس سازمان مدیریت بحران: یک هزار میلیارد تومان برای رفع مشکل تنش آبی در کشور هزینه شد

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۷
رئیس سازمان مدیریت بحران: یک هزار میلیارد تومان برای رفع مشکل تنش آبی در کشور هزینه شد
رئیس سازمان مدیریت بحران با اشاره به مشکلات تغییر اقلیم در کشور گفت: : در سال جاری هزار و ۲۰ میلیارد تومان برای رفع مشکل تنش آبی در مراکز جمعیتی هزینه شده و حدود ۷ تا ۸ هزار روستا نیز با تانکر آب رسانی شده اند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اسلامشهر ، اسماعیل نجار عصر امروز در حاشیه بازدید از بیمارستان صحرایی، تجهیزات و ادوات برف روبی و برخی مناطق حادثه خیز شهری در اسلامشهر با اشاره به تغییر اقلیم در سال های گذشته در کشور اظهار داشت: گرم شدن 1.7 درجه سانتی گراد زمین سبب افزایش تبخیر و تعریق و نیز تغییر و کاهش باران شده است .
وی عنوان کرد: امسال هزار و 20 میلیارد تومان برای برطرف کردن مشکلات تنش آبی در مراکز جمعیتی هزینه شده است و حدود 7 تا 8 هزار روستا با تانکر آبیاری و چاه های عمیق تری حفر کرده و هزینه ای هم برای انتقال در نظر گرفته ایم.
تهران| 15 بیمارستان صحرایی برای مقابله با مواقع بحران باید آماده و به روز شوند
تهران| اسلامشهر از ظرفیت لجستیکی در زمان وقوع بحران در پایتخت برخوردار است
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به تبعات تغییر اقلیم در کشور تصریح کرد: برداشت بیش از حد آب از زمین سبب فرونشست زمین و فروچاله ها و در ادامه سبب توسعه بیابان و بیابان زایی و در نهایت افزایش گرد و غبار در برخی استان های کشور شده که مشکلات فراوان اقتصادی و اجتماعی و حتی ...

[ مشاهده متن کامل رئیس سازمان مدیریت بحران: یک هزار میلیارد تومان برای رفع مشکل تنش آبی در کشور هزینه شد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم