«رستاخیز عاشقی» روی پله دوم ایستاد

دریافت خبر : شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
«رستاخیز عاشقی» روی پله دوم ایستاد
شکر خدا بازخوردها خوب بوده و اگر بحران کاغذ پیش نمی آمد، هم کتاب تا این حد گران نمی شد و هم چاپ دوم آن، خیلی زودتر منتشر می شد. از مردادماه انبار ناشر خالی شده بود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر مشرق ، داستان «رستاخیز عاشقی» نوشته محمد سرشار که با استقبال قابل توجهی از سوی مخاطبان روبرو شده بود، به چاپ دوم رسید.
چاپ اول این کتاب در ایام نمایشگاه کتاب تهران منتشر شد و چندی پیش، محمد سرشار درباره علت تاخیر در چاپ دوم به مشرق گفت: شکر خدا بازخوردها خوب بوده و اگر بحران کاغذ پیش نمی آمد، هم کتاب تا این حد گران نمی شد و هم چاپ دوم آن، خیلی زودتر منتشر می شد. از مردادماه انبار ناشر خالی شده و ان شاء الله به زودی باید چاپ دوم آن آماده شود.
بنا بر تعریف نویسنده این کتاب؛ «رستاخیز عاشقی» برای نوجوان ها نیست. برای جوان های عادی هم نیست. در تبلیغات کتاب هم می گوییم که این کتاب برای جوان هایی است که یا در شُرُف ازدواجند یا تازه ازدواج کرده اند و از طرفی دغدغه عدالت طلبی هم دارند و می خواهند بین آرمان ها و زندگی شخصی شان، مسیر درستی را انتخاب کنند.

داستان طلبه سیرجانی را همه احتمالاً شنیده یا خوانده اید. طلبه ای که علیه زمین خواری در منطقه محل سکونتش اقدام کرد و در این راه به مشکلات زیادی برخورد و حتی کارش به زندان کشید. راهپیمایی های اعتراضی او در آن ...

[ مشاهده متن کامل «رستاخیز عاشقی» روی پله دوم ایستاد مشرق نیوز ]