وزیر آموزش و پرورش درباره اعتراضات معلمان چه نظری دارد؟

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۷
در هفته های اخیر بخشی از معلمان در اعتراض به عدم تحقق مطالباتشان در کلاس های درس حاضر نشده و نارضایتی خود را اینگونه نشان دادند. وزیر آموزش و پرورش راه حلی برای چگونگی اعتراض معلمان ارائه نداده اما تاکید کرده، معلمان هم حق طرح مطالبه دارند.

اعتمادآنلاین| فرشاد اعظمی: استخدام و پرداختی معلمان حق التدریسی و تحقق دیگر مطالبات فرهنگیان در طول سال های گذشته، نارضایتی و اعتراض آن ها را به همراه داشته است. چالشی که حتی در ادوار گذشته مجلس نیز بارها و بارها از تریبون علنی و در قالب طرح های پیشنهادی مورد بررسی قرار گرفت تا انجا پیش رفت که مجلس در سال 90، مصوبه ای را درباره تعیین و تکلیف آن گذراند.
اما همچنان به نظر می رسد که دردسرها برای معلمان حق التدریسی ادامه دارد؛ دردسری که راه درمان آن حتی در ایام رأی اعتماد وزرای آموزش و پرورش چه در دولت احمدی نژاد و چه روحانی مطرح شد اما دست آخر عدم تحقق این مطالبات اعتراضاتی را به همراه داشت و در مقاطعی باعث شد تا وزرا پایشان به مجلس باز شود.
اخیرا برخی معلمان حق التدریس در اعتراض به عدم تحقق مطالباتشان در کلاس های درس حاضر نشده و نارضایتی خود را اینگونه نشان دادند.
محمد بطحایی، وزیر آموزش و پروش در واکنش به این اتفاقات وعده حل مشکلات را داده و در عین ابراز همدردی با معلمان گفته «اینکه همکاران ما به دلیل اعتراض به وضع موجود در کلاس های درس حاضر نشوند و کلاس ها تشکیل نشود، کار درست ...

[ مشاهده متن کامل وزیر آموزش و پرورش درباره اعتراضات معلمان چه نظری دارد؟ اعتماد آنلاین ]

آخرین اخبار اعتماد آنلاین