انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات ۲۷ آبان به صورت الکترونیکی برگزار می شود

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۵۱
انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات ۲۷ آبان به صورت الکترونیکی برگزار می شود
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیران مسئول رسانه ها برای حضور حداکثری در هفدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات دعوت کرد.

- اخبار اجتماعی -
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا ؛ محمد سلطانی فر با بیان این مطلب اظهار کرد: هماهنگی های لازم با مرکز ماهر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و همچنین پلیس فتا برای افزایش ضریب امنیت انتخابات صورت گرفته است.
وی افزود: همچنین با هدف نظارت بر حسن انجام انتخابات، هیئت ویژه ای از سوی سازمان بازرسی کل کشور با حضور در ستاد انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات بر روند برگزاری انتخابات نظارت می کند.
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه انتخابات الکترونیکی نماینده مدیران مسئول در هفدهمین دوره هیئت نظارت بر مطبوعات رأس ساعت 10صبح تا 18 روز یکشنبه 27 آبان ماه و از طریق سامانه جامع رسانه های کشور به نشانی الکترونیکی e-rasaneh.ir برگزار می شود، گفت: نتایج انتخابات بلافاصله پس از اتمام زمان رأی گیری و تأیید کمیته سه نفره ناظر بر انتخابات متشکل از نمایندگان قوای سه گانه اعلام می شود.
سلطانی فر همچنین از تأیید صلاحیت 167 نفر از نامزدهای متقاضی حضور در این انتخابات خبر داد و افزود: نامزدهای محترم مطابق دستورالعمل اجرایی انتخابات، در صورت تمایل به ...

[ مشاهده متن کامل انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات ۲۷ آبان به صورت الکترونیکی برگزار می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم