موازنه قدرت به نفع فلسطینیان تغییر یافته است/استعفای لیبرمن؛ نشانه شکست رژیم صهیونیستی

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
موازنه قدرت به نفع فلسطینیان تغییر یافته است/استعفای لیبرمن؛ نشانه شکست رژیم صهیونیستی
مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا با بیان اینکه موازنه قدرت به نفع فلسطینیان تغییر یافته است، گفت: موشک های جهاد اسلامی تهدیدی بزرگ برای رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی دفاعی خبرگزاری شبستان ، سرلشکر «یحیی صفوی» در حاشیه مراسم بزرگداشت هفتمین سالگرد شهادت شهید تهرانی مقدم در مورد درگیری های اخیر در سرزمین های اشغالی، گفت: سخن گفتن درباره پیروزی های اخیر فلسطینیان زودهنگام است و باید با تامل و صبوری بیشتر درباره آن قضاوت کرد، اما آنچه مسلم است این است که موازنه قدرت به نفع فلسطینیان تغییر یافته و فلسطینیان در این زمینه برتری به دست آورده اند.
مشاور عالی نظامی فرمانده کل قوا افزود: رژیم صهیویستی وعده امنیت و رفاه به شهرک نشینان داده بود اما آنها اکنون نمی توانند امنیت ساکنان فلسطین اشغالی را تامین کنند. صدها موشک جهاد اسلامی یک تهدید بزرگ برای رژیم صهیونیستی است . استعفای لیبرمن هم که معتقد بود هیچ عربی نباید در زمین های اشغالی حضور داشته باشد، نشانه ای از شکست رژیم صهیونیستی است.
سرلشکر صفوی با اشاره به پیروزی های جبهه مقاومت اظهار کرد: جبهه مقاومت اسلامی از لبنان، سوریه، عراق و یمن گرفته تا فلسطین اشغالی گسترش یافته است.
وی تاکید کرد: اکنون فلسطین یک قدرت بازدارندگی داشته و توازن قدرت را به دست آورده است. ...

[ مشاهده متن کامل موازنه قدرت به نفع فلسطینیان تغییر یافته است/استعفای لیبرمن؛ نشانه شکست رژیم صهیونیستی شبستان ]