‍ سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت معرفی شد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۸:۲۷
‍ سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت معرفی شد
داریوش امانی عضو هیئت عامل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی به عنوان سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت جایگزین مهدی نیکدار معرفی شد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم عبدالهاشم حسن نیا در مراسم تودیع رئیس سابق و معارفه سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، اظهار کرد: از زمان شکل گیری ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت در وزارت راه و شهرسازی با مسئولیت مهندس نیکدار اقدامات شاخص و ارزشمندی در این ستاد صورت گرفته است که قابل تقدیر است و امید آن است با ادامه روند همکاری سایر دستگاه ها، برنامه های در دست اقدام به نحو خوبی اجرا و به نتیجه برسد.
وی با بیان این که بخش حمل و نقل کالا در کشور اهمیت ویژه ای در اقتصاد کشور ایفا می کند، افزود: رسیدگی به مشکلات این بخش و رانندگان و مالکان خودروهای فرسوده از اولویت های اصلی ستاد حمل و نقل و سوخت کشور است و با حل و فصل مشکلات موجود، تحول قابل توجهی در حمل و نقل کالا ایجاد می شود.
به گزارش تسنیم، ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت تا سال 94 یکی از زیرمجموعه های مهم و تصمیم ساز دولت بود. اما با انتقال این ستاد به وزارت راه و شهرسازی نقش آن در بخش حمل و نقل سوخت به مرور کم رنگ شد. احتمالا به حاشیه رفتن این ستاد به طرز تفکر وزیر مستعفی راه و شهرسازی و معاون سابق وی در سازمان راهدار ...

[ مشاهده متن کامل ‍ سرپرست ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت معرفی شد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم