افتتاح ۳۹ کانون فرهنگی و هنری مساجد به مناسبت دهه فجر

دریافت خبر : سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۰
افتتاح ۳۹ کانون فرهنگی و هنری مساجد به مناسبت دهه فجر
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی گفت: ۳۹ کانون فرهنگی و هنری مساجد به مناسبت ۳۹ امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در استان افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ارومیه، حجت الاسلام اباذر بیگی ، مسئول دبیرخانه نظارت برکانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی، امروز(26دی) در جلسه کمیته فرهنگی و هنری ستاد دهه فجر آذربایجان غربی که در سالن اجتماعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت: در آذربایجان غربی 39 کانون فرهنگی هنری به مناسبت دهه مبارک فجر افتتاح می شود.
وی افزود: تبیین نقش مساجد در جامعه و همچنین بازگویی نقش کلیدی مساجد در پیروز انقلاب اسلامی یکی از هدف های شاخص در برنامه ریزی برای این ایام مبارک است.
بیگی با بیان اینکه ایام دهه فجر امسال با ایام فاطمیه مصادف شده است، گفت: باید برنامه ریزی هایمان در سمتی باشد که هم جشن پیروزی انقلاب در حاشیه نماند و هم حرمت ایام فاطمیه حفظ شود.
مسئول دبیرخانه ستاد نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد آذربایجان غربی اضافه کرد: افتتاح ۵ کتابخانه جدید در سطح استان، برگزاری ۳۹ جشن متمرکز در کانون های روستایی و شهری شهرستان های آذربایجان غربی، دیدار با خانواده شهدای حرم اهل سنت و دیدار با مجاهد نستوه حجت الاسلام والمسلین غلامرضا حسنی نیز از دیگر برنام ...

[ مشاهده متن کامل افتتاح ۳۹ کانون فرهنگی و هنری مساجد به مناسبت دهه فجر شبستان ]