آزادی متهم 31 میلیارد تومانی با قرار 50 میلیون تومانی کذب است

دریافت خبر : سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۷
آزادی متهم 31 میلیارد تومانی با قرار 50 میلیون تومانی کذب است
اخبار منتشر شده درباره آزادی یک متهم پرونده 31 میلیاردی با قرار 50 میلیون تومانی به وسیله پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران تکذیب شد.

اعتمادآنلاین|  پایگاه اطلاع رسانی دادسرای عمومی و انقلاب تهران خبر منتشر شده در سایت یک خبرگزاری با عنوان «تصمیم عجیب یک بازپرس، آزادی متهم پرونده 31 میلیاردی با قرار 50 میلیون تومانی» را تکذیب کرد.
 پایگاه اطلاع رسانی دادسرای تهران در این باره اعلام کرد: «طبق بررسی های به عمل آمده در یکی از پرونده های جریانی در شعبه ی 4 بازپرسی دادسرای پولی - بانکی، آقای ف.ق که مالک دو دانگ از یک قطعه زمین می باشد، قرارداد مشارکت برای ساخت ملک را با آقای ج.خ که خود مالک دو دانگ از همان ملک بوده، منعقد می نماید و با وکالت اعطایی از سوی ف.ق، مجری احداث بنا مجاز به اخذ تسهیلات تا سقف 3 میلیارد تومان در قبال ترهین سهم مالک می گردد. مع هذا ج.خ با مراجعه به یکی از شعب بانک ملی، اقدام به اخذ 31 میلیارد تومان تسهیلات می نماید و آقای ف.ق نیز علیه وی و رییس شعبه بانک در دادسرای پولی - بانکی طرح شکایت می کند.»
این گزارش در خلاف واقع بودن خبر مندرج در خبرگزاری تسنیم، با اشاره به این که شکایتی از سوی بانک ملی مطرح نشده است، می افزاید: «مشتکی عنه نیز ضمن این که مالک دو دانگ از ملک مورد مشارکت بوده که از ارز ...

[ مشاهده متن کامل آزادی متهم 31 میلیارد تومانی با قرار 50 میلیون تومانی کذب است اعتماد آنلاین ]