شفر در تدارک ساخت تیمی رؤیایی

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۱۰
شفر در تدارک ساخت تیمی رؤیایی
سرمربی آلمانی استقلال در تدارک ساختن تیمی رؤیایی برای هواداران است و این موضوع را به اطلاع مدیرعامل این باشگاه رسانده است.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، تیم استقلال که این روزها شرایط نامساعدی دارد زیر نظر وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال به تمرینات خود ادامه می دهد.
براین اساس، هواداران استقلال که تیمشان از جام حذفی نیز کنار رفته، تنها امیدشان به لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده است. رقابت هایی که شاید کمتر هواداری حداقل تا به اینجا امید به قهرمانی استقلال در این دو رویداد داشته باشد.
اما سرمربی آلمانی استقلال، نظر دیگری دارد و معتقد است که با حمایت فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال این تیم برای آینده بسته شده است و حضور بازیکنان جوان مستعد در ترکیب آبی پوشان راه را برای درخشش آنها در آینده مهیا می کند.
قطعاً جوانگرایی می تواند استقلال را تا سالیان سال از داشتن بازیکنان توانمند و بزرگ بیمه کند. راهی که برانکو با پرسپولیس رفت اکنون شفر در حال پیمودن همان راه است. راهی که می تواند در آینده استقلال را از داشتن یک تیم رؤیایی مد نظر هواداران مطمئن کند.
جدایی بازیکنانی مثل تیام، جباروف و همچنین نفراتی همچون نورافکن، سیدمجید حسینی و امید ابراهیمی این تیم را با مشکل مواجه کرد، اما سرمربی ...

[ مشاهده متن کامل شفر در تدارک ساخت تیمی رؤیایی خبرگزاری آنا ]