کی روش برای ایران جام بیاورد بعد هر کجا خواست برود

اعتماد آنلاین شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۳

اعتمادآنلاین| فرشاد پیوس درباره پیروزی 2 بر صفر تیم ملی ایران مقابل ویتنام و صعود تیم ملی به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا گفت: بچه ها روز به روز در حال بهتر شدن هستند و امروز هم تیم ملی ما بسیار خوب بازی کرد. تیم ملی باید مقابل این تیم ها با 4، 5 گل به پیروزی برسد تا هم از لحاظ روحی ارتقا پیدا کند و هم اینکه تفاضل گلش را برای حفظ صدرنشینی در گروه بالا ببرد.
وی عنوان کرد: ویتنام یک تیم رده پایین در آسیا محسوب می شود و باید به این تیم بیشتر گل می زدیم. تعویض سردار آزمون اشتباه بود، چرا که اگر او در زمین می ماند می توانستیم هم گل های بیشتری به ثمر برسانیم و هم او را برای آقای گلی مسابقات آماده کنیم، اما با تعویض شدن او، ویتنام تا حدی قدرت گرفت و تا دروازه ما پیش آمد.
کارشناس فوتبال کشورمان خاطرنشان کرد: ویتنام حریف سر سختی برای تیم ملی نبود و تیمی نبود که بتواند روی خط دفاعی ما فشار زیادی بیاورد، اما عملکرد تیمی ما در همه خطوط خوب بود. تیم ملی نیمکت بسیار قوی دارد که می تواند در صورت نیاز از آنها هم استفاده کند. در این بازی سعی کردیم از کنار زمین ارسال هایی را به عمق خط دفاعی حریف داشته باشیم و دیدید که با ضربه سر هم به پیروزی رسیدیم. به نظرم بازیکنان در حال بهتر شدن هستند.
پیوس گفت: با شرایطی که تیم ملی دارد، بعد از 8 سال حضور کی روش در فوتبال ایران انتظار می رود که این تیم قهرمان آسیا شود و این اصلاً توقع زیادی از کی روش نیست و اگر او تیم را قهرمان آسیا کند وظیفه اش را انجام داده است.
وی در خصوص دیدار بعدی ایران مقابل عراق که روز چهارشنبه برگزار می شود، به تسنیم گفت: بازی با عراق به نسبت دو بازی گذشته مقداری ...

سرخط اخبار