نوشاد فعلا لژیونر نمی شود/ حضور عالمیان در پتروشیمی بندرامام

دریافت خبر : جمعه ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۵:۳۸
نوشاد فعلا لژیونر نمی شود/ حضور عالمیان در پتروشیمی بندرامام
دارنده مدال برنز تنیس روی میز بازی های آسیایی با پیوستن به تیم پتروشیمی بندرامام امسال هم در لیگ برتر ایران بازی می کند.

به گزارش ایسنا، نوشاد عالمیان ملی پوش تنیس روی میز ایران که در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ صاحب مدال برنز شد، تصمیم گرفت همانند برادرش نیما عالمیان که در لیگ فرانسه حضور دارد، لژیونر شود اما هنوز تیمی پیدا نشده که نوشاد را در اختیار بگیرد از این رو نوشاد از هفته آینده در لیگ برتر تنیس روی میز ایران بازی خواهد کرد.
محمود نظری دبیرفدراسیون در این مورد به ایسنا گفت: نوشاد زمانی تصمیم گرفت که در لیگ های اروپایی حضور داشته باشد که تیم ها نفرات خود را تکمیل کرده بودند با این حال از طریق ارتباطی که داشتیم صحبت کردیم در نیم فصل لیگ آلمان اگر تیمی متقاضی بود به ما اطلاع دهند. هم اکنون نوشاد با انگیزه تمرینات خود را دنبال می کند و برای حضور در لیگ برتر آماده می شود و قرارداد خوبی با تیم پتروشیمی بندرامام بسته است. همچنین تا پایان سال در یکی، دو تور جهانی هم شرکت می کند.
او ادامه داد: لیگ برتر از هفته آینده با حضور احتمالا ۱۰ تیم آغاز می شود که در این دوره لیگ را به طور متمرکز برگزار می کنیم. نوشاد عالمیان و افشین نوروزی در تیم پتروشیمی هستند و امین احمدیان هم احتمالا چند بازی برای این تیم انجام ...

[ مشاهده متن کامل نوشاد فعلا لژیونر نمی شود/ حضور عالمیان در پتروشیمی بندرامام ایسنا ]