شهید زاده مکتب عاشوراست

دریافت خبر : شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰:۵۵
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در اختتامیه راهیان نور سپاه ناحیه امام حسن (ع) که در شب شهادت حضرت زینب کبری برگزار شد گفت : مکتب عاشورا مناسب ترین الگو برای رشد و تعالی یک ملت است و شهید زاده مکتب عاشوراست.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، حجت الاسلام علی معبودی مسوول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین، ضمن تبریک سال جدید و تسلیت شهادت زینب کبری(س) در اختتامیه راهیان نور سپاه ناحیه امام حسن (ع) که در زائر سرای خرمشهر برگزار شد گفت: شهید زاده مکتب عاشوراست و برای رشد یک ملت مکتب حسین زیباترین ترجمه نمود مردان الهی می باشد.
وی با اشاره به مخالفت و دشمنی مستکبرین در طول تاریخ با عاشورا و امام معصوم افزود: در عاشورا پس از شهادت امام و یارانش همه نخبگان و خواص آن کار را تمام شده می دانستند تا اینکه حضرت زینب کبری با افشارگری خود اولین پیام آور ظلم ستیزی و رو کردن دست طاغوت بنی امیه شد.
این مسوول ادامه داد: در جهان امروز نیز کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا یک شعار نیست بلکه یک هشدار برای مسلمین بوده که انحراف از ارزش ها خوبان جامعه را از ما می گیرند بی آن که بدانیم چه حادثه ای رخ می دهد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الامر تصریح کرد: دشمنان امروز در یک جنگ ترکیبی تمام قدرت خویش را برای در هم کوبیدن پایه های اسلام ناب و حکومت اسلامی بکار گرفته اند اما با تکیه بر ...

[ مشاهده متن کامل شهید زاده مکتب عاشوراست بسیج نیوز ]