نصیرنژاد: تابعیت انگلیس را داشتم/ ناچار شوم از جودو و جوجیتسو استعفا می دهم

دریافت خبر : چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲
نصیرنژاد: تابعیت انگلیس را داشتم/ ناچار شوم از جودو و جوجیتسو استعفا می دهم
رئیس انجمن کوراش، گفت: من قبلاً تابعیت کشور انگلیس را داشتم اما حالا باطل شده و در صورتی که غفور رئیس فدراسیون جهانی بوکس شود بازهم باید تابعیت یک کشور را بگیرم!

رضا نصیرنژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سؤال که نتایج تیم ملی کوراش در بازی های آسیایی اندونزی آیا راضی کننده بود یا خیر، گفت: ما پیش بینی 4 مدال در بازی های آسیایی را کرده بودیم و خوشبختانه در پایان بازی های آسیایی یک مدال طلا، یک نقره و دو برنز کسب کردیم. به مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک قول کسب 4 مدال را داده بودیم که خوشبختانه همان نتایج برای ما در اندونزی رقم خورد. 
وی در ادامه صحبت های خود خاطرنشان کرد: ما از نتایجی که برایمان رقم خورد راضی بودیم، با توجه به امکاناتی که داشتیم از نتایجی که به دست آوردیم راضی هستیم و گویا مسئولان کمیته ملی المپیک هم از ما در مورد عملکردمان راضی بودند. خدا را شکر آنچه که می خواستیم در اندونزی برای ما رقم خورد.
رئیس انجمن کوراش در پاسخ به این سؤال که موضوع تست دوپینگ ملی پوشان کوراش در بازی های آسیایی چه بود، گفت: این تست دوپینگ چیزی است که از همه می گیرند البته باید بگویم کل تیم قبل از رفتن به بازی های آسیایی در ایران تست دادند و دکتر نوروزی هم طی چند روز گذشته در مورد این موضوع صحبت کرده و ...

[ مشاهده متن کامل نصیرنژاد: تابعیت انگلیس را داشتم/ ناچار شوم از جودو و جوجیتسو استعفا می دهم فارس نیوز ]

آخرین اخبار فارس نیوز