شورا و شهرداری وظیفه دارند که آلزایمر را از مردم بگیرند

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
حناچی : مردمی که تاریخ را فراموش کنند آلزایمر می گیرند چرا که باید از تاریخ درس بگیریم و باید دانش تاریخ توسعه پیدا کند و بنده نوید این را می دهم تولید این اسناد ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری برنا، پیروز حناچی در مراسم رونمایی از مجموعه کتاب تهران نگاری که با حضور علی اعطاء سخنگوی شورای شهر تهران و چند تن از نویسندگان و ناشران برگزار شد، اظهار داشت: پیامبر اسلام با این پیام که من برای اتمام مکارم اخلاق مبعوث شده ام دل مردم را به دست آورد.
وی افزود : این روز که روز کتابخوانی است باید از همه کسانی که در امر نشر و بزرگداشت کتاب حضور دارند به درستی تقدیر شود.
حناچی خاطر نشان : امروز به درستی تشخیص دادیم که به مهد کتاب بیاییم و از مجموعه کتاب تهران نگاری رونمایی کنیم این کتاب مربوط به دوره های ناصری، مظفری و دوره قاجار است و در کتاب قبلی نیز تمامی نقشه های موجود تهران وجود دارد.
وی عنوان کرد : در این مجموعه کتاب ها انتشار اسناد با انگیزه های پژوهشی انجام می شود و این کار را ادامه خواهیم داد تا پژوهشگران بتوانند به اسناد دسترسی داشته باشند.
وی گفت: اسناد و کتاب های بسیاری وجود دارد که تاکنون آنها را مشاهده نکرده ایم، بنده در دانشگاه لندن کتاب هایی درباره ایران دیدم که تاکنون هیچکدام از آنها را ندیده بودم.
حناچی تصریح کرد : کتابی که ...

[ مشاهده متن کامل شورا و شهرداری وظیفه دارند که آلزایمر را از مردم بگیرند برنا نیوز ]