خودکشی عجیب دختر آرایشگر شمالی در بام تهران

سیتنا شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۶
دختر جوان که در یک آرایشگاه زنانه کار کاشت ناخن می کرد در سناریوی عجیبی با خوردن قرص های زیاد پشت فرمان خودرویش خودکشی کرد.

به گزارش رکنا، ساعت 9 صبح امروز - شنبه - مرد جوانی در حال عبور از خیابان اردستانی در منطقه بام محک بود که با دختر جوانی که به طرز عجیبی پشت فرمان خودرویش خوابیده بود روبرو شد و ابتدا با زدن به شیشه خودروی پراید زد اما جوابی از سوی دختر جوان نشنید.
مرد جوان با توجه به مرموز بودن صحنه با ماموران کلانتری 164 قائم تماس گرفت و از ماجرای مرموز خوابیدن دختر جوان در خودروی پراید خبر داد.
همین کافی بود تا تیمی از ماموران کلانتری در محل حاضر شوند و در بررسی های ابتدایی و در حالیکه امدادگران اورژانس در محل حضور پیدا کرده بودند از مرگ این دختر جوان خبر دادند.
همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس ویژه قتل در صحنه جرم حاضر شوند و تحقیقات پلیسی کلید زده شد.
کارآگاهان در تحقیقات پلیسی پی بردند که دختر 33 ساله با خوردن قرص های زیاد اقدام به خودکشی کرده است.
تجسس ها نشان از آن داشت که این دختر جوان که در یک آرایشگاه زنانه در کار کاشت ناخن فعالیت داشته از چند سال قبل از شهرهای شمالی به تهران آمده و همراه خواهر و برادرش در پایتخت زندگی می کند و در ماجرای عجیبی با خوردن قرص به زندگی خود پایان داده است.
بنا به این گزارش، جسد دختر آرایشگر به دستور بازپرس ویژه قتل به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای انگیزه این اقدام خودخواسته ادامه دارد.

سرخط اخبار