تشکیل گروه ویژه سرکشی به مدارس

دریافت خبر : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸
تشکیل گروه ویژه سرکشی به مدارس
وزیر آموزش و پرورش از مامورکردن گروهی ویژه برای پیگیری اجرایی نشدن آزمون های زائد در مدارس خبر داد و گفت: من این گروه را مامور کرده ام که به همه مدارس سرکشی کنند و به محض مشاهده چنین مواردی، مدیر مدرسه لغو ابلاغ می شود.

به گزارش جهان نیوز به نقل از  ایسنا،  سیدمحمد بطحایی در نشست مشورتی با جمعی از مدیران رسانه ها گفت: تا زمانی که آموزش و پرورش دغدغه اول مسئولان و همچنین جامعه نشود، مسائل آن هم به ظور کامل حل نخواهد شد. در طول 30-40 سال گذشته بعد از انقلاب همه کسانی که در ادوار مختلف در بخش های حاکمیت مسئولیت داشته اند، همگی بر این نکته تأکید کرده اند که آموزش و پرورش آینده ساز کشور است، اما معمولاً در بخش توسعه و تامین همه نیازهای این نهاد بزرگ و موثر از همه ظرفیت ها بهره برداری نشده و بخش عمده ای از آن هم به محدودیت منابع برمی گردد.
وی اضافه کرد: ما باید کاری کنیم تا پایگاه اجتماعی آموزش و پرورش در جامعه بالا رود. تا زمانی که خانواده ها برای شان مهم نباشد که معلم بچه اش چه کسی است و چه کتابی می خواند و چه محتوایی یاد می گیرد، این حساسیت در جامعه به وجود نمی آید.
وزیر آموزش و پرورش افزود: این یک استراتژی مهم است که در آموزش و پرورش دنبال می کنیم تا نگاه مردم به آموزش و پرورش نگاهی با حساسیت شود.
جاده ناایمن، علت حادثه اتوبوس راهیان نور تبریز
بطحایی به حادثه اخیر اتوبوس راهیان نور تبریز ...

[ مشاهده متن کامل تشکیل گروه ویژه سرکشی به مدارس جهان نیوز ]