2.6 تن انواع مواد مخدر در سراوان کشف شد

ایرنا یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 2 تن و 605کیلو گرم انواع مواد مخدر در درگیری با قاچاقچیان مواد مخدر در سراوان کشف شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس سردار محمد قنبری روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی به خبری مبنی بر انتقال محموله سنگین مواد مخدر در یکی از مناطق مرزی شهرستان سراوان دست یافتند.
وی افزود: در این عملیات که تیم هایی از ماموران انتظامی سراوان و سیب و سوران حضور داشتند، پس از12ساعت کمین در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان، ساعت سه بامداد روز گذشته محموله مواد مخدر را که با سه دستگاه تویوتا با سرعت بالا در حرکت بودند شناسایی و با علائم هشدار دهنده به راننده خودروها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: راننده این سه خودرو بدون توجه به دستور ایست به سمت مرز تغییر مسیر داده که تکاوران پلیس پس از طی مسافتی تعقیب و گریز با آنان درگیر شدند.
وی بیان کرد: پس از یک ساعت درگیری، سوداگران مرگ با توجه به آتش پرحجم ماموران انتظامی با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
سردار قنبری خاطر نشان کرد: در این عملیات موفقیت آمیز ضمن دستگیری سه قاچاقچی در بازرسی از خودروها 2 تن و 425 کیلوگرم تریاک، 32 کیلو و 400 گرم مرفین، 23کیلو و 400 گرم حشیش، 2 کیلو و 200 گرم هروئین و 122کیلو و 448 گرم سایر مواد مخدر، 2 قبضه کلاش، 7 تیغه خشاب، 131 فشنگ جنگی، یک قبضه آر پی جی به همراه 7 گلوله کشف شد.
وی با اشاره به معرفی متهمان به مقام قضایی از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت باندها و فروشندگان مواد مخدر را سریعا به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع رسانی کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت ...

سرخط اخبار