مستند شهید "ادواردو آنیلی" ؛ روایتی از مصعب بن عمیر قرن بیستم

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۷
مستند شهید "ادواردو آنیلی" ؛ روایتی از مصعب بن عمیر قرن بیستم
چگونه یک فرد اشراف زاده مانند «مصعب بن عمیر» در عصر «محمد امین» (ص) و فردی مانند «ادواردو آنیلی» در عصر «خمینی» (ره) به همه مطامع دنیا پشت پا می زند و همه زخارف این دنیای مادی را رها می کند تا به کشف حقیقت برسد. ادورادو یک فرد نیست بلکه یک تفکر است.

دانلود
خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا / سرویس فیلم مستند:
«ادواردو آنیلی» در ۶ ژوئن ۱۹۵۴ درنیویورک از پدری ایتالیایی و مادری یهودی پا به عرصه دنیا گذاشت. مادر وی «مارلا کاراچولو»، یک پرنسس یهودی بود و پدرش سناتور «جیووانی آنیلی»، مرد ثروتمند و معروف ایتالیایی بود. وی مالک کارخانه جات اتومبیل سازی فیات، فراری، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو و آیوکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکت های طراحی مد و لباس، روزنامه های پرتیراژ "لاستامپا" و "کوریره دلاسرا"، باشگاه اتومبیل رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس بود. علاوه بر این ها، چندین شرکت ساختمان سازی، راه سازی، تولید لوازم پزشکی و هلیکوپترسازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جزء سهام داران اصلی آن ها می باشند.
میزان ثروت و نفوذ خانواده آنیلی به حدی است که رسانه های ایتالیا از آن ها به عنوان خاندان پادشاهی ایتالیا نام می برند. کارشناسان اقتصادی درآمد سالانه خانواده آنیلی را بالغ بر ۶۰ میلیارد دلار تخمین می زنند که ۳ برابر درآمد نفتی جمهوری اسلامی ایران در سال 2000 بود.
در 15 نوامبر سال 2000 جسد ادواردو آنیلی در ...

[ مشاهده متن کامل مستند شهید "ادواردو آنیلی" ؛ روایتی از مصعب بن عمیر قرن بیستم ابنا ]