اردوهای جهادی؛ راهکاری زودبازده برای رفع محرومیت تاریخی آذربایجان غربی

دریافت خبر : جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱:۱۵
اردوهای جهادی؛ راهکاری زودبازده برای رفع محرومیت تاریخی آذربایجان غربی
برگزاری اردوهای جهادی دانشجویان، دانش آموزان، طلاب، پزشکان و دیگر اقشار و اصناف یک راهکار زودبازده برای رفع بسیاری از محرومیت های آذربایجان غربی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه ، استان آذربایجان غربی در شمال غرب ایران جزو استان هایی است که دومین شهر محروم کشور را به نام خود ثبت کرده و صدها روستای مرزی و دورافتاده دارد که فقط می توان با کارهای جهادی به عمران و آبادی آنها پرداخت والا اگر بنا باشد به برنامه های روی کاغذ دولت ها دلخوش کرد، باید 40 سال دیگر هم صبر کرد تا رنگ محرومیت از برخی شهرها و روستاهای این منطقه زدوده شود.
در این میان هماهنگی و همراهی دولت با بسیج سازندگی می تواند به روند برگزاری اردوهای جهادی بیشتر کمک کرده و سبب ایجاد شتاب، تنوع و وسعت در برگزاری این اردوها در اقصی نقاط استان آذربایجان غربی باشد.
تابستان امسال همچون چند سال اخیر ده ها اردوی جهادی در گوشه و کنار این منطقه برگزار می شود که در صورت همراهی دولت می تواند به حل بسیاری از مشکلات مناطق محروم منجر شود.
ضرورت استفاده دولت از ظرفیت اردوهای جهادی
درست به همین خاطر است که مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای آذربایجان غربی معتقد است باید مسئولان دولتی از ظرفیت اردوهای جهادی و طرح هجرت عملی تر حمایت کنند تا قسمتی از کارها انجام شده و اوقات فراغت ...

[ مشاهده متن کامل اردوهای جهادی؛ راهکاری زودبازده برای رفع محرومیت تاریخی آذربایجان غربی خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم