اطلاعاتی از بسته های الحاقی آینده ی بازی Control منتشر شد

وینفون پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵

در جریان انتشار جدیدترین اخبار بازی ها، به تازگی جزئیات بسته های الحاقی آینده ی بازی Control مشخص شده که قرار است محتویات جدیدی را به بازی اضافه کنند.
همان طور که می دانید، دو هفته ای می شود که بازی مورد انتظار Control توسط استودیو رمدی به دست کاربران رسیده و توانسته تا حدودی نظر آن ها را به خود جلب کند. همچنین در روز گذشته، به روزرسانی جدیدی برای نسخه های کنسولی بازی منتشر شد که مشکل دیر لود شدن بافت ها و افت فریم شدید آن را برطرف می کند و تجربه ای لذت بخش تر و بهینه تر را به بازیکنان ارائه می دهد.
حال استودیو رمدی، اطلاعاتی از بسته های الحاقی آینده ی بازی Control منتشر کرده است. قبل از عرضه ی رسمی این عنوان، سازندگان اعلام کرده بودند که حداقل تا دو سال پس از عرضه، از این بازی پشتیبانی خواهد شد و محتویات جدیدی به دست کاربران خواهد رسید. در حال حاضر، برنامه ی استودیو رمدی تا نیم سال اول سال 2020 میلادی برای این بازی مشخص شده است.
در جریان انتشار اولین محتوای رسمی بازی Control که در پاییز به دست کاربران خواهد رسید، حالت Photo Mode به بازی اضافه خواهد شد و کاربران می توانند در هر لحظه بازی را متوقف کرده و از زوایای مختلف با استفاده از فیلترها و تنظیمات متفاوت، عکس های هیجان انگیزی را از محیط یا شخصیت اصلی بازی یعنی جیسی فیدن ثبت نمایند.
در آخرین ماه از سال 2019، بسته ی الحاقی Expeditions برای بازی منتشر خواهد شد و در جریان آن، شخصیت اصلی بازی با کمک یک مامور امنیتی، یک گروه یا تشکیلات نظامی یا جاسوسی جدید را کشف می کند که مراحل و ماموریت های جذابی را شامل می شود. به گفته ی سازندگان، Expeditions چالش های تازه را برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار