دیر به ورزش آمده ام و قصد خداحافظی ندارم/ رکوردشکنی در اولین تجربه بین المللی

دریافت خبر : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۸
دیر به ورزش آمده ام و قصد خداحافظی ندارم/ رکوردشکنی در اولین تجربه بین المللی
البرز- الناز دارابیان مدال آور البرزی بازی های پاراآسیایی جاکارتا با ابراز خرسندی از رکوردشکنی در اولین تجربه بین المللی خود گفت: دیر به ورزش آمده ام و قصد خداحافظی هم ندارم.

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین ، الناز دارابیان ورزشکار معلول البرزی که حدود ۳ سال از فعالیت حرفه ای خود را در رشته پرتاب دیسک پشت سر می گذارد در ۳۵ سالگی برای نخستین بار به مسابقات پاراآسیایی جاکارتا اعزام شد تا هم مدال طلا را کسب کند و هم رکورد پرتاب دیسک را از ورزشکار بحرینی بگیرد و آن را به نام پرافتخار ایران ثبت کند .
دارابیان این روزها سرحال تر از همیشه ورزش را مهم ترین فاکتور در آرامش زندگی خود می داند و معتقد است که معلولیت به هیچ عنوان نمی تواند باعث محدودیت شود .
گفتگویی با دارنده مدال طلای رقابت های پارا آسیایی جاکارتا انجام داده ایم که در ادامه می خوانید :
در ۳۲ سالگی با پرتاب دیسک آشنا شدم
قهرمان البرزی رقابت های پارا آسیایی جاکارتا با بیان این که در ۳۲ سالگی با دوومیدانی آشنا شدم گفت: باتوجه به این که از بدو تولد دچار معلولیت جسمی حرکتی هستم و همیشه جای خالی ورزش را در زندگی احساس کرده بودم اما تا ۳۲ سالگی به این باور نرسیده بودم که با معلولیت هم می توان ورزش کرد تا این که با پرتاب دیسک و خانم دکتر شیعه(مربی تیم ملی پرتاب دیسک) آشنا شدم .
دارابیان آشنایی با ...

[ مشاهده متن کامل دیر به ورزش آمده ام و قصد خداحافظی ندارم/ رکوردشکنی در اولین تجربه بین المللی قدس آنلاین ]