سازمان اداری و استخدامی سریع تر مجوز جذب 400 عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان را صادر کند

دریافت خبر : سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۵۰
عضو کمیسیون آموزش مجلس از سازمان اداری و استخدامی خواست سریع تر مجوز جذب 400 عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان را صادر کند.

محمد بیرانوندی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تلاش مسئولان دانشگاه فرهنگیان برای جذب 400 عضو هیات علمی را با توجه به کمبود شدید عضو هیات علمی در این دانشگاه مثبت ارزیابی کرد و گفت: تا دو سال گذشته تعداد اعضای دائم هیات علمی دانشگاه به تعداد انگشتان یک دست هم نمی رسید اما طی دو سال گذشته به فکر افتادند که کادر دانشگاه باید متناسب با نیازها باشد.
نماینده مردم خرم آباد و دوره در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه مسئولان دانشگاه فرهنگیان مصرانه جذب عضو هیات علمی را دنبال می کنند، افزود: از سازمان اداری و استخدامی انتظار می رود هر چه سریع تر مجوز ردیف های استخدامی را صادر کند و همکاری مناسبی را داشته باشد.
وی از بی توجهی نسبت به رعایت نسبت دانشجو به استاد انتقاد کرد و ادامه داد: با تقاضای جذب 400 عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان مشخص می شود که نسبت دانشجو به استاد در این دانشگاه به درستی رعایت نشده است.
کشور با بحران کمبود معلم روبرو است
این نماینده مردم در مجلس دهم، با یادآوری کمبود معلم در کشور، گفت: کشور با بحران کمبود معلم روبرو است و برای رفع این معضل ...

[ مشاهده متن کامل سازمان اداری و استخدامی سریع تر مجوز جذب 400 عضو هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان را صادر کند خبرگزاری مجلس ]

آخرین اخبار خبرگزاری مجلس