تداوم بی احترامی کی روش به مردم و رسانه ها

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
تهران -ایرنا- «کارلوس کی روش» سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در نشست مطبوعاتی پس از دیدار این تیم با ترینیداد و توباگو شرکت نکرد تا همچنان به قهر خود با رسانه ها و مردم فوتبالدوست کشورمان ادامه دهد.

به گزارش ایرنا؛ پس از پایان نشست مطبوعاتی «دنیس لارنس» سرمربی تیم ملی ترینیداد و توباگو که پنجشنبه شب در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد، مسئولان برگزار کننده این نشست از حاضر نشدن کی روش در آن خبر دادند.
البته نشست مطبوعاتی پیش از برگزاری این دیدار نیز روز گذشته بنا به دلایل نامعلوم برگزار نشد تا قوانین برگزاری دیدارهای بین المللی درباره این دیدار اجرا نشود.
در پیش گرفتن این رفتار در حالیست که کی روش پس از تشکیل سومین اردوی تدارکاتی تیم ملی به منظور شرکت در رقابت های جام ملت های آسیا روی خوش به خبرنگاران و تصویر برداران نشان نداده است.
او در طول هفته جاری نیز با تغییرات مکرر زمان تمرین و عدم اطلاع رسانی مناسب در این باره نمایندگان رسانه های جمعی و گروهی را دچار مشکل کرد.
همچنین ملی پوشان در حاشیه تمرینات با نمایندگان رسانه ها گفت و گویی انجام ندادند و در طول این هفته صفحات اجتماعی خود را در یک اقدام هماهنگ بسته و ارتباط خود با دنیای بیرون از تیم را قطع کردند.
افزون بر این، خوشحالی با مشت های گره کرده مربی دروازه بانان تیم ملی پس از ناکامی تیم فوتبال پرسپولیس در کسب عنوان قهرمانی ...

[ مشاهده متن کامل تداوم بی احترامی کی روش به مردم و رسانه ها ایرنا ]