440 شهید همدانی مفقود اثر هستند

برنا نیوز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴
عارف تجلیل و تکریم خانواده شهدای مفقود باید انجام شود خیلی از مادارن در آرزوی دیدن جگرگوشه خود بودند و خیلی از پدران هم نور بصری را از فراق فرزند خود از دست داده اند که باید توجه ویژه ای به آنها شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از همدان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان صبح امروز در سالروز شهادت آیت الله مدنی اظهار کرد: یکی از ویژگی های علما و اندیشمندان هدایتگری و روشنگری بوده که در تاریخ ما این ویژگی به صورت بارز مشهود است.
وی با بیان اینکه آیت الله مدنی در همدان منشأ خیر بود افزود: ایشان نقش مهمی در هدایت گری و روشنگری مردم همدان داشته و در قلوب مردم جای دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: برای ترویج سیره این شهید والامقام در سطح جامعه هر ساله همدانی ها مراسم تکریم این عالم بزرگ را برگزار می کنند.
وی با بیان اینکه امروز نیز روز بزرگداشت اسرا و مفقودین است ادامه داد: اگر حضرت زینب(س) و امام سجاد واقعه کربلا را تشریح نمی کردند قیام امام حسین(ع) در کربلا می ماند و به گوش جهانیان نمی رسید، این دو بزرگوار با افشاگری چهره خبیث یزید و یزیدیان را معرفی کردند.
عارف بیان کرد: در جنگ تحمیلی ما هم اسرا سفیر انقلاب بودند که باید اهتمام ویژه برای تکریم آنها داشته باشند.
وی با بیان اینکه 440 شهید مفقود در استان وجود دارد خاطرنشان کرد: تجلیل و تکریم خانواده شهدای مفقود باید انجام شود خیلی از مادارن در آرزوی دیدن جگرگوشه خود بودند و خیلی از پدران هم نور بصری را از فراق فرزند خود از دست داده اند که باید توجه ویژه ای به آنها شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار