محسن نژاد: آنقدر خوشحال بودم می خواستم مربی ارمنستان را هم بغل کنم/می ترسیدم مدال نگیرم

دریافت خبر : دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۹
محسن نژاد: آنقدر خوشحال بودم می خواستم مربی ارمنستان را هم بغل کنم/می ترسیدم مدال نگیرم
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی امیدهای جهان گفت: بعد از کسب مدال برنز آنقدر خوشحال بودم که می خواستم مربی حریف ارمنستانی ام را هم بغل کنم.

مهدی محسن نژاد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره کسب مدال برنز مسابقات کشتی فرنگی امیدهای جهان گفت: سطح مسابقات واقعاً بالا بود شاهد آن هم حضور ۲ قهرمان جهان و المپیک روی سکوی مسابقات بود. کشتی گیر ژاپنی که سال قبل در مسابقات جهانی بزرگسالان قهرمان شده بود، حریف آذربایجانی نیز از قهرمانان اروپا بود که ارزش حضور روی این سکو را نشان می دهد.
وی ادامه داد: در دور اول حریف استونی را راحت بردم، البته فکر نمی کردم اینقدر خوب باشد؛ در دور دوهم کشتی گیر رومانی را ۸ بر صفر شکست دادم، اما در دیدار مقابل حریف عنوان دار ژاپنی غافلگیر شدم و نتوانستم کشتی خودم را بگیرم، اما در دیدار رده بندی کشتی گیر ارمنی را ۱۰ بر یک شکست دادم در حالی که مسابقه او با کشتی گیر ژاپنی بسیار نزدیک شده بود، اما من او را راحت بردم.
دارنده مدال برنز کشتی فرنگی امیدهای جهان در پاسخ به این سوال که پیش از این دو بار به مسابقات جهانی رفته بود، اما با دست خالی بازگشته بود، گفت: سال ۲۰۱۵ در مسابقات نوجوانان جهان در رده بندی باختم و پنجم شدم، سال ۲۰۱۶ نیز در جوانان جهان مجدداً در رده بندی شکست خوردم و به مدال ...

[ مشاهده متن کامل محسن نژاد: آنقدر خوشحال بودم می خواستم مربی ارمنستان را هم بغل کنم/می ترسیدم مدال نگیرم فارس نیوز ]