رییس ستاد کل نیروهای مسلح روز ارتش را تبریک گفت

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۸

به گزارش خبرگزاری مهر ، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی خطاب به امیر سرلشکر موسوی، سالروز گرامیداشت ارتش جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی
فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
فرارسیدن ۲۹ فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی و تجلیل از حماسه آفرینی های نیروی زمینی آجا را به جنابعالی و آحاد فرماندهان، مدیران و کارکنان غیور و فداکار ارتش انقلابی و مکتبی تبریک عرض می نمایم.
بی شک جایگاه و نقش آفرینی های بزرگ و سرنوشت ساز "ارتش جمهوری اسلامی ایران" در کنار سایر نیروهای مسلح در حافظه تاریخی ملت از اعتبار معناداری برخوردار است و یادآوری آن به ویژه برای نسل جوان، الهام بخش و می تواند منشأ مسئولیت پذیری های سلحشورانه در دفاع از منافع ملی و پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی کشور قرار گیرد.
اقتدار و پیشرفت های شگفت انگیز دفاعی امروز جمهوری اسلامی ایران که قدرت بازدارندگی کشور عزیزمان را به واقعیتی انکارناپذیر و عامل عصبانیت هیأت حاکمه نظام فرعونی آمریکا تبدیل کرده است، مرهون مجاهدت های کم نظیر نیروهای مسلح است که در این عرصه نام ارتش انقلابی و شجاع می درخشد.
امروز حضور ارتش و نیروهای مسلح در عرصه های نظامی و دفاعی داخلی و در جغرافیای پیرامونی و همچنین در روزهای اخیر و در صحنه های امداد و خدمت رسانی های صادقانه، حیاتی و ماندگار به مردم سیل زده کشورمان که بار دیگر هویت و صبغه مردمی آنان را هویدا ساخت نعمت و توفیق بزرگی است که در محضر خدای کریم بایستی شکرگزار آن بود.
اینک و در شرایطی که آمریکای ماجراجو و خبیث با عصبانیت ...