نیازمند فناوری رسانه ای پیشرفته ایران هستیم

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳
نیازمند فناوری رسانه ای پیشرفته ایران هستیم
رئیس رسانه ملی در دیدارهایی جداگانه با روسای رادیو تلویزیون های دولتی عراق، سوریه، افغانستان و سریلانکا، آمادگی صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را برای ارائه تجهیزات فنی پیشرفته و همچنین تدارک دوره های آموزشی دررشته های فنی، برنامه سازی و مدیریت رسانه اعلام کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، دکتر علی عسکری در دیدار رئیس رادیو تلویزیون جمهوری عربی سوریه با بیان این که تحریم برای ایران نه محدودیت بلکه یک فرصت است، اعلام کرد: ما از فرصت تحریم بخوبی استفاده کردیم و مصمم شدیم نیازهایمان را خودمان تأمین کنیم.
وی افزود: ما در این فرصت ابداعات جدیدی داشتیم و به فناوری هایی دست یافتیم که در نوع خود کم نظیر است. تحریم فرصت خوبی را برای پیشرفت و بالابردن تولیدات داخلی مان فراهم کرد.
وی با اشاره به روابط خوب دو کشور ایران و سوریه گفت: خون جوانان کشور ما با مردم سوریه درآمیخته و مردم ما به این کشور برای ایستادگی در مقابل تروریسم تکفیری ها و آمریکا و اسرئیل کمک شایانی کردند.
دکتر علی عسکری با اشاره به کمک های رسانه ملی در زمینه ایجاد و توسعه فناوری سیگنال رسانی زمینی به کشور سوریه ابراز امیدواری کرد رادیو تلویزیون دولتی سوریه بتواند از این همکاری برای ترویج فرهنگ مقاومت بهره ببرد و این همکاری ها به برقراری صلح و آرامش در کشور سوریه و توسعه این کشور کمک کند.
رئیس سازمان صدا وسیما همچنین در دیدار رئیس رادیو ...

[ مشاهده متن کامل نیازمند فناوری رسانه ای پیشرفته ایران هستیم جام جم آنلاین ]