تفاوت تخم مرغ سفید با تخم مرغ قهوه ای

دریافت خبر : سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰
تفاوت تخم مرغ سفید با تخم مرغ قهوه ای
تخم مرغ ها متفاوت اند چون مرغ ها با هم تفاوت دارند. مرغ هایی که لاله های گوش سفید دارند، تخم مرغ های سفید تخم می گذارند و مرغ هایی که لاله های گوش قرمز-قهوه ای دارند، تخم مرغ هایی با رنگ قهوه ای تخم می گذارند.

به گزارش قدس آنلاین ، در این لحظه سرتان را می خارانید و به فکر فرو می روید که کدام تخم مرغ را بخرید. در آخر هم تخم مرغ با رنگی را می خرید که معمولا در خانه تان استفاده می کنید. اصلا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که کدام تخم مرغ بهتر است؟ یا این که چرا تخم مرغ های قهوه ای گران تر هستند؟ و روی هم رفته این تخم مرغ ها چه تفاوتی باهم دارند؟ 
تفاوت در مرغ است
جواب تفاوت رنگ تخم مرغ ها بسیار ساده است. تخم مرغ ها متفاوت اند چون مرغ ها با هم تفاوت دارند. مرغ هایی که لاله های گوش سفید دارند، تخم مرغ های سفید تخم می گذارند و مرغ هایی که لاله های گوش قرمز-قهوه ای دارند، تخم مرغ هایی با رنگ قهوه ای تخم می گذارند. حالا جالب است بدانید که این دو تخم مرغ از نظر مواد غذایی تفاوت بسیار اندکی دارند و فقط رنگ شان است که بین آن هارقابت ایجاد کرده. 
چرا تخم مرغ های قهوه ای گران تر هستند؟
شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که با توجه به گرانی یک محصول، نتیجه بر بالا بودن کیفیت آن می گیرید اما واقعیت این است که گران بودن تخم مرغ های قهوه ای به دلیل بزرگ بودن مرغ های تخم گذار آن است که غذای ...

[ مشاهده متن کامل تفاوت تخم مرغ سفید با تخم مرغ قهوه ای قدس آنلاین ]