معوقات کارگران واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد پیگیری می شود

دریافت خبر : سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پیگیری برای پرداخت معوقات کارگران واحد های تولیدی و بازنشستگان دستگاهای اجرایی استان خبر داد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج ، جعفر گوهرگانی ظهر امروز در نشست پیگیری مطالبات بازنشستگان، کارکنان، کارگران، نیروهای دستگاه ها و واحد های تولیدی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عده ای از کارگران به دنبال معوقات خود هستند، اظهار داشت: در این مورد حق با کارگران است که مشکلات مالی سبب اعتراضات آنها شده، اما تجمع در این شرایط سبب سواستفاده رسانه های بیگانه و معاند شده و عوارض بدتری را به دنبال دارد.
معاون اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: وظیفه ما این است که نیاز و دستمزد پرسنل را در طول سال با پیگیری های مستمر رصد و تامین اعتبار کنیم که پرداخت شود تا شاهد افزایش تجمع و موج سواری برای رسانه های بیگانه نباشیم.
گوهرگانی گفت: 70 کارگر شهرداری یاسوج که عموما از قشر زحمت کشی هستند نگران پرداخت حقوق خود بوده و تجمعات آنها نشان دهنده این است که حقوق و معوقات آنها پرداخت نشده و از معاونت مالی شهرداری و شهردار گلایه مند هستند.
وی عنوان کرد: ظرف سه یا چهار روز آینده مشکل حقوق و معوقات کارگران شهرداری یاسوج حل و فصل شود و شهرداری تلاش کند درصدی از مطالبات ...

[ مشاهده متن کامل معوقات کارگران واحدهای تولیدی کهگیلویه و بویراحمد پیگیری می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم