افزایش تعداد نیروهای شهرداری همدان از مشکلات مدیریت شهری است

دریافت خبر : پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۲
افزایش تعداد نیروهای شهرداری همدان از مشکلات مدیریت شهری است
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: با ناحیه محوری به مدیریت غیر متمرکز در شهر می رسیم و مردم ارتباط نزدیکتری با مدیران شهری در اداره و مدیریت شهر دارند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان ، رضا عبدلی بعد از ظهر امروز در پنجمین نشست شهراندیشی همدان با عنوان ناحیه محوری و ابعاد آن اظهار داشت: در سال 1387 که در تهران ناحیه محوری با دستور شهردار وقت (قالیباف) راه اندازی شد نواحی مشکلات و معضلاتی در اداره هر ناحیه به لحاظ تعداد نیرو و امکانات داشتند که بعد با گذشت زمان این مشکلات شناسایی و برای برطرف کردن آنها اقدام شد.
 وی برخی از مشکلات را افزایش تعداد نیرو ها در 10 سال گذشته، نبود رابطه مشخص و شفاف بین مدیران نواحی و مدیران ستادی و مناطق، بلاتکلیفی ستادی در نحوه پاسخگویی به مدیران نواحی و غیره نام برد و افزود: اما کارکرد مثبت نواحی افزایش ارائه خدمات شهری و ایجاد عدالت و توازن در توزیع بودجه های مدیریت شهری بود.
همچنین در حال حاضر در شهر تهران که حدود 8 میلیون جمعیت ساکن و 4 میلیون هم جمعیت شناور دارد اکنون محله ای نیست که میدان میوه و تره بار نداشته باشد یا فضای سبز و امکانات شهری متناسب فراهم نشده نباشد که همه این مسائل حاصل تضارب افکار مردم با مدیران نواحی و انتقال آن به مدیران بالا دستی ...

[ مشاهده متن کامل افزایش تعداد نیروهای شهرداری همدان از مشکلات مدیریت شهری است خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم