رمز عبور کاربران اینستاگرام لو رفت

دریافت خبر : یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹
رمز عبور کاربران اینستاگرام لو رفت
بر اساس گزارش های منتشر شده، هکرها با سواستفاده از باگ موجود در اینستاگرام به گذرواژه کاربران این شبکه اجتماعی دسترسی پیدا کرده اند.

به گزارش جهان نیوز ، از آنجایی که اینستاگرام نیز یکی از بزرگترین و محبوب ترین زیرمجموعه های فیس بوک  است، به نظر می رسد که آسیب پذیری های شرکت مادر آن نیز گریبان اینستاگرام را گرفته است به همین خاطر اخبار زیادی از سوی کاربران و کارشناسان در فضای مجازی منتشر شده که نشان می دهد ضعف امنیتی و آسیب پذیری موجود بر روی پلت فرم اینستاگرام به هکرها و مجرمان سایبری این امکان را می دهد تا به گذرواژه و رمز عبور حساب های کاربری دسترسی و نفوذ پیدا کنند.
خیل عظیمی از کاربران در این شبکه اجتماعی محبوب از عملکرد اینستاگرام و فیس بوک انتقاد کرده و آنها را به سهل انگاری و عدم تلاش برای محافظت از حریم خصوصی کاربران متهم کردند.
به گفته کارشناسان و متخصصان فعال در حوزه امنیت سایبری و فناوری، مشکل مذکور به یک باگ و آسیب پذیری امنیتی در پلتفرم اینستاگرام مربوط می شود که مجرمان سایبری توانسته اند از آن سواستفاده کرده و به اطلاعات شخصی کاربران موردنظر خود دسترسی پیدا کنند.
در واکنش به انتشار این اخبار، سخنگوی شبکه اجتماعی اینستاگرام با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است که افشای گذرواژه در اینستاگرام ...

[ مشاهده متن کامل رمز عبور کاربران اینستاگرام لو رفت جهان نیوز ]