یزد | سردار غیب پرور: طرح نجات کشاورزی در ۴۰ هزار روستای کشور اجرا می شود

دریافت خبر : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۸
یزد | سردار  غیب پرور: طرح نجات کشاورزی در ۴۰ هزار روستای کشور اجرا می شود
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: یکی از طرح های بسیار خوب در مجموعه بسیج، طرح نجات کشاورزی است که ۴۰ هزار روستای کشور را در بر می گیرد و بسیار عالی و مؤثر است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد ، سردار غلامحسین غیب پرور ظهر امروز در دیدار با آیت الله محمد رضا ناصری یزدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه "اصل سرکشی در سفرهای استانی را بر چند قاعده در نظر گرفتیم که فقط با مسئولان سپاه جلسه نداریم" اظهار داشت: قاعده این سفرها بر مبانی خدمت رسانی و توجه به محلات آسیب پذیر است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با ابراز اینکه "چندی پیش برنامه های بسیج را به مقام معظم رهبری ارائه کردیم و اساس کار خود را بر اثربخش بودن برنامه ها و تعیین اولویت ها گذاشتیم" گفت: رهبر معظم انقلاب هم این برنامه ها را تصدیق فرمودند و به طرح های اعتلا تبدیل شد.
وی به برخی از طرح های اعتلا اشاره کرد و افزود: بعضی از این طرح ها، طرح های 6 یا 7 ساله و برخی نیز طرح هایی است که امید داریم سریع تر به سرانجام برسد و بعضی نیز طرح های بلندمدت هستند.
غیب پرور ادامه داد: یکی از طرح های بسیار خوب در این مجموعه، طرح نجات کشاورزی است که 40 هزار روستای کشور را در بر می گیرد و بسیار عالی و مؤثر است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: ان شاءالله امیدواریم با این طر ...

[ مشاهده متن کامل یزد | سردار غیب پرور: طرح نجات کشاورزی در ۴۰ هزار روستای کشور اجرا می شود خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم