شریعتمداری: مرحوم نوربخش مورد احترام خانواده بزرگ کارگری بود/درگذشت وی صدمه بزرگی به تأمین اجتماعی وارد کرد

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۸
شریعتمداری: مرحوم نوربخش مورد احترام خانواده بزرگ کارگری بود/درگذشت وی صدمه بزرگی به  تأمین اجتماعی  وارد کرد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه مرحوم نوربخش مورد احترام خانواده بزرگ کارگری بود، گفت: درگذشت وی صدمه بزرگی به تأمین اجتماعی وارد کرد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان ، محمد شریعتمداری امشب در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت درگذشت رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاون حقوقی و پارلمانی این سازمان در حادثه رانندگی اظهار داشت: دکتر سیدتقی نوربخش شخصیت و چهره شناخته شده ای در ایران بود و در سنگرهای مختلف، خدمتگزاری مردم را می کرد.
وی با بیان اینکه دکتر نوربخش در مسئولیت پزشکی هم امانتدار بود و در دفاع مقدس برای درمان مجروحان حضور داشت، افزود: دکتر نوربخش پزشک متعهدی بود که سال های متمادی از عمر خود را برای خدمت به بیمه شدگان سازمان تأمین اجتماعی که حدود 42 میلیون نفر خانواده این سازمان بزرگ هستند، صرف کرد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابراز کرد: رئیس سازمان تأمین اجتماعی فردی مردم دار بود و به دلیل ارتباط خوبی که با همه داشت، همواره مورد احترام خانواده بزرگ کارگری بود. زمان هایی که با وی برای بازدید می رفتیم یا جایی حضور پیدا می کردیم به رغم وجود برخی نقص ها و ضعف ها که در دستگاه های اجرایی طبیعی است، اما بیمه شدگان با احترام با وی برخورد می کردند.
شریعتمداری با اظهار اینکه درگذشت این افراد صدمه ...

[ مشاهده متن کامل شریعتمداری: مرحوم نوربخش مورد احترام خانواده بزرگ کارگری بود/درگذشت وی صدمه بزرگی به تأمین اجتماعی وارد کرد خبرگزاری تسنیم ]

آخرین اخبار خبرگزاری تسنیم